Praktiskos ventspilniekus aicina apgūt cepuru rotāšanu

Sestdien, 25.janvārī plkst.12.00 Amatu mājā Skolas ielā 3, turpinot ciklu „Praktiskais ventspilnieks”, notiks cepuru dekorēšanas meistarklase, kuru vadīs Ginta Zaumane.
Ziemas un pavasara sezonā nepieciešama garderobes sastāvdaļa ir cepure, kuru mēs izmantojam ne tikai praktisku apsvērumu dēļ, bet tā var būt arī galvas rota, akcents apģērbā, kas var sniegt priekšstatu par dienas noskaņojumu vai pat personības iezīmēm.
Radošajās darbnīcās iecavniece Ginta Zaumane dalīsies savā pieredzē cepuru rotāšanas mākslā, kas ļaus vienkāršu cepuri, piešķirot kādu skaistu, īpašu elementu, pārveidot pat par skaistu galvasrotu.
Rokdarbniece Ginta Zaumane ir ļoti aktīva un mākslinieciski radoša personība un pēdējos gados izšūšana ir viņas dzīvesveids. Ginta ir viena no autorēm grāmatai “Mans tautastērps”. Viņas izšūtās rotas un tērpu aksesuārus iemīļojušas sievietes ne tikai Latvijā, bet arī plašākā pasaulē.
Lai piedalītos radošajā darbnīcā, līdzi jāņem savu iemīļoto cepuri vai bereti, kuru vēlaties uzlabot ar skaistu aplikāciju vai rotājumu. Radošo darbnīcu var apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. 29423646. Vietu skaits ierobežots.