ies teijāter pasrõdzit

26. augustā plkst.20.00 Amatu mājā, Skolas ielā 3, Ventspils muzejs aicina uz Piektdienas vakara pastaigas jautro notikumu „TEIJĀTERS UN VIET, KUR UZSIST KLAČ” (Teātris un sarunas).

Latviešiem jau izsenis paticis teātri spēlēt, aicinām apmeklēt vakaru Amatu mājā, kur varēs piedalīties atraktīvā konkursā – improvizācijā ar vecvārdiem un ventiņu vārdiem, sadarbībā Ances amatieru teātri “Nezāles” (vadītāja – Vita Auziņa).

Mūsdienās reizēm nav tik viegli saprast vārdus, kas bija populāri un zināmi vairāk kā pirms simt gadiem. Vai joprojām ir saprotami vecvārdi un cik labi pārzinām vietējo tāmnieku dialektu, kas ventspilniekiem un Ventspils apkārtnes iedzīvotājiem ļauj izteikties pietiekami sulīgi un īsi? Vislabākajam vārdu zinātājam būs Amatu mājas sagatavota pārsteiguma balva.

Ieeja ar muzeja biļetēm.