Rakstnieka Herberta Dorbes muzejs sagatavojis attālinātu nodarbību vecāko klašu audzēkņu un pieaugušo auditorijai

Ventspils muzejs aktīvi piedāvā attālinātās nodarbības dažāda vecuma auditorijai, šoreiz muzejs uzrunā vecāko klašu audzēkņus, pieaugušos un seniorus – rakstnieka Herberta Dorbes muzejs pavasarī aicina attālinātā muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Vai tiešām lemts būs iemīlēties?”. Nodarbībā varēs iepazīt rakstnieka, pedagoga un novadpētnieka Herberta Dorbes dzīvi un viņa literāro mantojumu, ko caurvij arī mīlas lirika.
Nodarbību, kas pieejama Zoom platformā, vadīs muzeja vadītāja Inese Aide, savukārt Herberta Dorbes dzeju par mīlestību dzirdēsiet SIA “Kurzemes filharmonija” producentu Annas Zagorskas, Roberta Grīnberga un Ventspils teātra aktiera Ulda Griezes lasījumā.

Ak, ko tas vējš man vaigus glāsta
Un ausīs kaut ko čukst un stāsta…
[..]
Nekur vairs glābties, nekur dēties –
Vai tiešām lemts būs iemīlēties?

Pieteikties nodarbībām var pa tālr.29999653 vai e-pastu [email protected]