• Lai visā sabiedrībā ierobežotu cilvēku fizisko kontaktu skaitu un izvairītos no liekas pulcēšanās, no 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Līdz ar to Ventspils muzeja pakalpojumi klātienē būs pieejami,
    • uzrādot derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu,
    • muzejā jālieto pareizi uzliktas sejas maskas,
    • kā arī apmeklējumā paredz 15 m2 no telpas platības vienai personai.
  • Šobrīd plānots, ka nosacījumi, kas stājas spēkā 11. oktobrī, ilgs līdz 2022. gada 11. janvārim.
  • Muzeja darba laiki paliek nemainīgi.
  • Muzeja apmeklētāju un darbinieku drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc aicinām būt saprotošiem, atbildīgiem, laipniem vienam pret otru un ievērot piesardzības pasākumus.
  • Iestājoties ārkārtas situācijai muzejpedagogi vairs nedrīkst uzņemt klātienē skolēnu grupas, tāpēc, lai turpinātu izglītot skolēnus un pirmsskolas iestāžu audzēkņus, muzejpedagogi piedāvā attālinātās nodarbības Zoom platformā vai arī izbraukuma nodarbības uz izglītības iestādēm pie grupām un klasēm, nodarbības vadot bērniem neizejot no savām ikdienas apmācību telpām.
  • Muzejpedagoģiskās nodarbības klātienē ir iespējams pieteikt arī vienas mājsaimniecības ietvaros un tās var notikt epidemioloģiski drošā vidē, uzrādot Covid-19 sertifikātus.