Muzeja vadība tikās ar “Dd Studio” pārstāvjiem, lai apspriestu Veco ostas darbnīcu vēsturisko darba galdu saglabāšanu un atdzīvināšanu interesentā mūsdienīgā muzeja ekspozīcijā. “Dd Studio” rada augstas kvalitātes muzeju un izstāžu ekspozīcijas atbilstoši klientu iecerēm un projekta specifikai. Uzņēmuma speciālisti ir apvienojuši savas plašās zināšanas mūsdienu tehnoloģiju jomā ar māksliniecisku un radošu pieeju. Katrs viņu radītais produkts ir unikāls, un tā radīšanai tiek piesaistīti dažādu nozaru profesionāļi, kuru individuālā pieredze un saskaņotais darbs ļauj īstenot augstas kvalitātes radošus un inovatīvus projektus. Pirmie sadarbības rezultāti pārvērtīsies konkrētās idejās jau oktobra beigās.