No 1. – 4. septembrim Piejūras brīvdabas vadītājs Andis Dūdiņš un vēsturnieks Artūrs Tukišs atradās komandējumā Vācijā, Frankfurtē – Frankfurter Feldbahnmuseum e.V., kur notika 24. Antīko automobiļu un tvaika ritekļu salidojums (24. Frankfurter Oldtimertreffen der Straße und Schiene)

Salidojumā tika iedarbinātas piecas tvaika lokomotīves, kuras veica pasažieru pārvadājumus līdz muzejam blakus esošajam parkam. Savukārt, parkā tika izvietoti senie spēkrati. Ritošais sastāvs Frankfurtes muzejam bija ļoti daudzveidīgs. Notikums pulcēja vairāk nekā 10 tūkstoš apmeklētāju.

Privātās sarunās ar Frankfurtes muzeja kolēģiem tika iegūtas vācu kara laiku ritošā sastāva (vagonu, ratiņu, atsevišķu konstrukciju) orģinālrasējumu kopijas, kā arī daudz tika komunicēts par unikālā lauku platuma dzelzceļa saglabāšanas iespējām ne tikai Vācijā, bet arī Latvijā. Tikšanās noslēdzās ar savstarpējiem aicinājumiem apmeklēt Piejūras brīvdabas muzeja Šaursliežu dzelzceļa ekspozīciju un nākamajā gadā iegriezties Frankfurtē.