Foto un video projekta “Ventspils frizieri” noslēgums Amatu mājā (Skolas ielā 3) 7.maijā plkst.13:00

Ventspils Amatu māja nodarbojas ne tikai ar vēsturisko amatniecības tradīciju saglabāšanu, bet arī ar mūsdienu amatnieku dokumentāciju. Jau trešo reizi Amatu māja, sadarbībā ar Ventspils fotoklubu “Moments”, organizē savdabīgu fotoplenēru, kurā tiek fiksēti kādas profesijas pārstāvji darba vidē. Pirms diviem gadiem (2022) tie bija šefpavāri, bet pirmajā fotoplenērā (2019) Amatu māja ar fotogrāfiem apciemoja savus apkārtējos kaimiņus, fiksējot viņu ikdienu. Šogad izvēlēti frizieri.

Tie, kas drosmīgi ļāvās fotoacs pārbaudījumiem, bija: Gina Kārkliņa, Reinis Reimanis, Inga Šindilova, Diana Cimermane, Anastasija Kazarkina, Ingūna Mitena, Valdis Meikšāns, Irina Nikolajeva, Inese Kasparsone un  Evija Kite.

Fotoprojekta dalībnieki: Tatjana Udoda, Jūlija Lūrina, Līga Ūdriņa, Juris Presņikovs, Larisa Cekanaviča, Ģirts Dreimanis un Madara Šterna-Matisone. Projekta “Frizieri” noslēgumā 7.maijā plkst.13:00 notiks fotoizstādes atklāšana, kurā būs skatāmi arī realizētie videoprojekti. Projektā radītie materiāli pēc izstādes noslēguma nonāk Ventspils muzeja krājumā.