Ventspils muzejs, sadarbībā ar Ventspils pilsētas un Ventspils novada Izglītības pārvaldēm, Ventspils pilsētas un novada bibliotēkām aicina pieteikt labākos skolotājus rakstnieka, pedagoga, novadpētnieka Herberta Dorbes balvai “Gada humanitāro zinību skolotājs” 2020./2021. mācību gadā.

Konkurss notiek jau septīto gadu, pasniedzot balvu kā pateicību un augstu novērtējumu Ventspils pilsētas un Ventspils novada humanitāro zinību skolotājiem, kas rod radošu pieeju mācību stundu organizēšanā, aktīvi iesaista skolēnus pilsētas un novada literatūras un kultūras vēstures iepazīšanā, izmantojot Ventspils muzeja, Ventspils pilsētas un novada bibliotēku piedāvātās nodarbības vai radot savas oriģinālos risinājumus, kas skolēniem atver humanitāro zinību durvis, atklājot vērtīgo un skaisto mūsu pašu novadā.

2020./2021. mācību gads ir daudz savādāks kā iepriekšējie, – tas ievieš daudz vairāk robežu, tajā pat laikā prasot lielāku atdevi, lai skolēnos saglabātu aizrautību un zinātkāri, interesi par literatūru un vēsturi. Mācību procesā Ventspils muzejs un bibliotēka sniedz savu atbalstu, radot attālinātās nodarbības, kuras daudzi pedagogi ir piedāvājuši savām klasēm. Aicinām novērtēt humanitāro zinību skolotāja darbu šajos īpaši grūtajos apstākļos un izvirzīt savus kandidātus H. Dorbes balvai 2020./2021. mācību gadā.

Pretendentus Balvai var izvirzīt ikviena Ventspils pilsētas un Ventspils novada vispārizglītojošā izglītības iestāde, pedagogi, vecāki vai audzēkņi, aizpildot pieteikuma anketu, kurā atspoguļots izvirzītā kandidāta ieguldījums. Konkursa nolikums un anketa atrodama šeit: http://bit.ly/7DorbesBalva

Pieteikumi jāiesniedz elektroniski līdz 2021. gada 14. jūnijam: [email protected] vai pa pastu (pasta zīmogs) uz pasta adresi H.Dorbes muzejs, Ērgļu iela 1, Ventspils, LV -3601.