6.Kurzemes rokdarbnieku simpozijs 15.septembrī Livonijas ordeņa pilī

Sestdien, 15.septembrī visas dienas garumā no plkst.10:30 Livonijas ordeņa pilī notiks 6.Kurzemes rokdarbnieku simpozijs, kura vēsture aizsākās 2013.gadā, kad sieviešu biedrības “Spārni” vadītāja Astrīda Kinne, iedvesmojoties no Tallinas amatnieku gadatirgus, noorganizēja pirmo Kurzemes rokdarbnieču tikšanos Īvandes muižā. Katru gadu simpoziji notiek citā Kurzemes vietā un šogad simpozijs notiek sadarbībā ar Ventspils muzeja Amatu māju. Dalībai Ventspilī pieteikušās 130 rokdarbnieces.

Livonijas ordeņa pilī notiks astoņas meistardarbnīcas, kurās rokdarbnieki iepazīs jaunas iespējas un tehnikas, piemēram, vienvirziena izvilkumu šūšanu, Brioche krāsaino patentadījumu, adatas pinumu u.c. Notiks modes skates un aksesuāru parādes un noslēgumā akcijā Cimdotā Latvija- Latvijai-100 visi notikuma dalībnieki aicināti sadoties cimdos!

Rokdarbnieku simpozijā dalībnieki savu dalību pieteica savlaicīgi, taču vienkārši vērotājiem ir iespēja ar muzeja ieejas biļetēm arī apmeklēt šo notikumu.

Rokdarbu simpozija programmu skatīt šeit plenera programma 2018 drukai