20.maijā Livonijas ordeņa pilī notika Ventspils pirmskolu un sākumskolu konkursa Melnais sivēns 2018’ noslēgums

Ventspils muzejā ar prieku un līksmu trokšņošanu pirmdien notika jau tradicionālā konkursa Melnā sivēna balva 2018’ noslēgums Ventspils pirmskolām un sākumskolām. Mācību gada garumā Ventspils pirmskolas mācību iestādes un sākumskolas sacenšas par vairāk apmeklētājām izglītības programmām un noslēgumā izvirzītie seši laureāti (no pirmskolas trīs un trīs no sākumskolas) sacenšas noslēguma “kaujās”. Šogad pirmskolu grupā pirmo vietu ieguva pirmskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” 9.grupa, otro – “Vāverītes” 2.grupa un trešo – “Eglītes” 8.grupa. Savukārt, sākumskolu grupā pirmo vietu izcīnīja Ventspils 4.vidusskolas 1.b klase, otro vietu ieguva Centra sākumskolas 2.a klase, bet trešo vietu – Ventspils 2.pamatskolas 1.b klases audzēkņi. Melnā sivēna balvas noslēgumu ar lieliskām kūkām jau tradicionāli atbalstīja kafejnīca Ostas23, izzinošas balvas gādāja Dabas aizsardzības pārvalde Slīteres nacionālais parks un Ventspils fotoklubs “Moments”. Ventspils muzejpedagogi Ilva Buntika, Marta Tjarve, Inese Aide un Līga Zute pateicas visām skolotājām un audzinātājām par atsaucību un gaida ciemos nākamajā mācību gadā!