Zāļu taka un Zaļās prakses darbi Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, Riņka ielā 2 jau no 18.jūnija

Zaļā krāsa tiešām nomierina un īsti labu zaļumu sajūtu, kā kārtīgu vitamīnu devu, var saņemt kopā ar ieejas biļeti Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā.

Īpaši zaļajam laikam sarūpēta Zāļu taka “No Jāņiem līdz Pēteriem”, – izzinoša pastaiga ģimenei vai individuālajam censonim muzeja teritorijā. Veicot tematiskos uzdevumus, varēs vairāk uzzināt par Līgo vakara tradīcijām un arī pašu Piejūras brīvdabas muzeju.

Lecot pār ugunskura modelim un meklējot pareizās jāņuzāles, nepiemirstiet ielūkoties Vējdzirnavās, kuru otrajā stāvā no 18.jūnija skatāma Ventspils Mākslas skolas audzēkņu Zaļās prakses darbu izstāde. Mākslas skolas 2.-6.studiju kursa jaunieši plenērā zīmēja un gleznoja Ventspils muzejā, – Livonijas ordeņa pilī, Amatu mājā un Piejūras brīvdabas muzejā.

Piejūras brīvdabas muzejs būs atvērts visās svētku dienās, plašāk šeit- http://muzejs.ventspils.lv/piejuras-brivdabas-muzejs/darba-laiks/

Piedāvājam iepazīties ar visu Ventspils muzeja struktūrvienību darba laiku Līgo svētkos