Ventspils Amatu mājā no 21.oktobra darbu uzsāk 10.Starptautiskais mazo formu keramikas simpozijs Navigācija

Ventspils Amatu mājas Podnieka darbnīcā svētdien, 21.oktobrī sāks ierasties Starptautiskā mazo formu keramikas simpozija dalībnieki, lai desmit dienas strādātu porcelānā un melnajā akmens masā, radot savus iespaidus par to, kas ir navigācija. Simpozijs Amatu mājā notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu, sadarbojoties Ventspils muzejam ar mākslinieku Jāni Kupču. Šogad simpozijā piedalās: Katarin Kajander (Somija), Tiina Kaljuste (Igaunija), Tania Punans (Krievija/Francija), Kaspars Geiduks (Latvija) un Marta Prēdele (Latvija). Simpozija dalībnieki iepazīs arī Ventspils muzeju un tuvākos apkārtnes navigācijas objektus – piekrastes bākas, bet 31.oktobrī, simpozijam noslēdzoties, plkst.17:00 Amatu mājā tiks atklāta mākslas darbu izstāde un notiks mākslinieku radošās darbības prezentācijas.