Ceturtdien, 27.septembrī Ventspils Livonijas ordeņa pilī jau astoto gadu notika Ventspils mājturības skolotāju sanāksme, kurā piedalījās skolotāji no 3.vidusskolas, 4.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un Pārventas pamatskolas. Turpinot sadarbību ar mājturības skolotājiem, muzeja pedagogs piedāvā jaunu muzejpedagoģisko programmu Latvju Raksti, kurā skolotāji ar audzēkņiem iepazīst Ventspils muzeja etnogrāfisko vērtību krātuves. Mācību gada noslēgumā 2019.gada maijā notiks izstāde “Radīts muzejā” ar audzēkņu mācību darbiem, kuros tiks akcentēts etnogrāfiskais mantojums galvenokārt ornamentu veidā.

Kā interaktīvs elements izglītības programmā Latvju Raksti muzeja Izglītības centrā par godu Ventspils muzeja 90.gadu jubilejai (2018.11.11.) kopīgi tiks veidota tekstilija – Livonijas ordeņa pils tēls.

Pieteikšanās programmai pie muzeja pedagoga pa tālr.29590093