Jauna izglītības programma pirmskolai  H.Dorbes muzejā – Burtiņš tur, burtiņš te

Rakstnieks un pedagogs Herberts Dorbe atstājis literārajā mantojumā ne tikai dzeju, stāstus, pasakas, romānus, tulkojumus, lugas, bet arī sastādītās mācību grāmatas – Uzdevumi rakstu darbiem pamatskolās (1929), Diktāti pamatskolām (1930), ābeci Gaismiņa (1930) un Ābece mājmācībai (1931).
Dorbes muzejs (Ērgļu ielā 1) piedāvā pirmsskolas izglītības iestādēm jaunu muzejpedagoģisku programmu Burtiņš tur, Burtiņš te – /Skat, jau iznāk zilbīte. Programmā varēs iepazīties ar kopīgo un meklēt atšķirīgo mūsdienu ābecēs un Dorbes sastādītajās grāmatās. Pirmie ar Dorbes sastādīto ābeci iepazīsies pirmsskolas izglītības “Eglīte” audzēkņi 28.martā plkst.10:00. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 63625004.