11. martā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Amatu mājā notiks dekupāžas meistarklase.

Vārds dekupāža cēlies no franču valodas de’couper – izgriezt un sestdien meistardarbnīcu cikla Praktiskais ventspilnieks ietvaros norisināsies dekupāžas meistarklase.

Dekupāža ir metode, ar kuras palīdzību dažādiem priekšmetiem piešķir jaunu izskatu un padara tos par interesantiem interjera elementiem. Dekupāžas tehnika var šķist sarežģīts process, bet meistarklases vadītāja Agrita Tjarve soli pa solim parādīs, kā šis process veicams, lai ikviens varētu papildināt savu mājas interjeru ar oriģināliem un neparastiem priekšmetiem, jo dekupēt ir iespējams gandrīz visu – mēbeles, lampas, pakaramos, kastītes, bilžu rāmjus, burciņas, traukus, puķu podus un pat apģērbu.

Dekupāžas apgūšanai nepieciešamie materiāli un sagataves būs pieejamas Amatu mājā, bet ja kādam idejas un vēlmes jau ir skaidras, tad aicinām savu dekupējamo priekšmetu jau paņemt līdzi. Ja laika nav daudz, visveiksmīgāk dekupēšana sanāk uz koka (rāmis, dēlītis, kastīte utt.), māla trauka (puķu pods) vai plastmasa trauka (lejkanna, trauks utt.).

Biļešu cenas
Inguna Heinrihsone, tālr. +371 636 20174
Biļešu cenas

Dekupāžas meistarklase