Rakstnieka Herberta Dorbes muzejā 15.septembrī  plkst.13.00 ciklā „Muzejā viesi” notiks saruna ar rakstnieci Ievu Melgalvi. I.Melgalve ir fantastikas žanra iedzīvinātāja latviešu literatūrā.  Ievas Melgalves romāns “Mirušie nepiedod” nominēts „Literatūras gada balvai 2013” kā labākais prozas darbs, un grāmata bērniem “Bulta, Zvaigzne un Laī” nominēta „Literatūras gada balvai 2014” kā labākā grāmata bērniem. Ievas Melgalves darbi tulkoti lietuviešu, vācu un zviedru valodās. Ieva Melgalve vada arī praktiskās nodarbības  topošajiem literātiem Literārajā Akadēmijā. Tikšanās ar Ievu Melgalvi rakstnieka H.Dorbes muzejā notiek ar VKKF atbalstu. Pasākumā piedalīsies Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 10.klases audzēkņi.

Ieeja bez maksas

Inese Aide, tālr. +371 636 25004