Ventiņš Muziņš ir aktīvs, zinātkārs radījums, kuram patīk rosīties Ventspils muzejā. Viņš draudzējas ar muzeja darbiniekiem – krājuma glabātājiem, vēsturniekiem, muzeja pedagogiem un zāļu uzraugiem. Muzejā viņam vienmēr ir interesanti, jo tur var uzzināt, kā cilvēki dzīvoja agrāk, kādus priekšmetus izmantoja sadzīvē. Šodien daudz kas no tā liekas pat komiski, bet savu reizi arī atjautīgi un noderīgi. Muziņš ir ventspilnieks un ļoti labi zina, kur atrodas Ventspils muzeja struktūrvienības, labprāt iepazīstina viesus ar to dažādību.

Muziņš ir gatavs bērnus ievest muzeja pasaulē, kopā ar iepazīt vēsturi, kaut ko uzmeistarot vai vienkārši ļauties iedvesmai un jauki kopā pavadīt laiku.

Šoreiz Muziņš sagatavojis jums spēli – puzli https://ej.uz/muzinsliekpuzles! Gabalu pa gabaliņam liekot, var salikt zelta saktu, par kuru vairāk var uzzināt muzejpedagoģijas programmā “Leģenda par zelta saktu” – seni nostāsti vēsta, ka vasaras novakarēs no skolas pagalma reizēm var redzēt kādas meitenes ēnu, kas lūkojās pa logu, cerot saskatīt savu zudošo saktiņu. Attālinātā nodarbībā tiekamies Zoomā, meklējam šīs leģendas noslēpumu un pārbaudām zināšanas Kahoot spēlē. Izzinoši, intriģējoši un atraktīvi – piesaki nodarbību zvanot 26385346 (Amatu mājas muzejpedagogs Marta Tjarve).

Amatu mājas muzejpedagogs Marta Tjarve