Amatu māja, (Skolas ielā 3) gaida darboties kārus cilvēkus 26.oktobrī un 27.oktobrī no plkst.13.00-15.00 Papīra darbnīcā, kur kopā ar muzeja pedagogu būs iespēja pagatavot savu papīra «smūtiju»! Ieeja skolēniem – EUR 0,40.

Rakstnieka Herberta Dorbes muzejs (Ērgļu ielā 1) aicina izgaismot rudens vakarus ar pašdarinātām laternām. Piektdien, 27.oktobrī plkst.12.00 Dorbes muzejā varēs darināt dārza laternas, lai arī rudens tumšajos vakaros rakstnieka dārzā atgrieztos krāsas.

«Pirms vairākiem gadiem, kādā no skolēnu brīvlaikiem rakstnieka H.Dorbes muzejā jau darinājām dārza lampas, kas izgaismoja dārzu, Muzeju naktis, bet septembrī, celiņu līdz mājai tās rādīja Dzejas dienu viesiem – Kurzemes Dzejas dienu hosteļa iemītniekiem,» stāsta Dorbes muzeja vadītāja Inese Aide. Materiālus darbam muzejs būs sarūpējis un ieeja ir- bez maksas.