3.martā no 12 līdz 14 Princešu un pirātu diena pilī. Ceļojam uz Ēģipti!

Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī atkal iestājies ceļojumu laiks un muzejs piedāvā mazajām princesēm un pirātiem šogad ceļot uz Ēģipti!

Kāda izskatījās Nefertite un, cik garš ir Nīlas krokodils, kā var uzcelt piramīdu pilī, un kādi mūzikas ritmi skanēja Senajā Ēģiptē, – varēs uzzināt sestdien, 3.martā Livonijas ordeņa pilī no 12 līdz 14. Vēl muzejs piedāvās ieskatīties Nīlas ielejā Napoleona Ēģiptes ekspedīcijas laikā (1798.-1801.) ar Latvijas Universitātes Bibliotēkas oriģinālgravīru palīdzību izstādē «Ēģiptes piezīmes». Cik laimīgi jutās senie ēģiptieši, kuriem dievu bija vesela jūra, turklāt, pat kaķi bija tik svarīgi, ka tos mumificēja un apglabāja kā valdniekus? Ventspils radošie jaunieši palīdzēs gan apgūt dažādus senus sitamos instrumentus, gan muzicēs paši. Ikviens varēs izmēģināt kā jūtas kārtīgi ietīta mūmija un izgatavot laimes amuletus un rotas. Starp Senās Ēgiptes mājdzīvniekiem minētas arī kazas, un, lūk, viņu tuvās radinieces- pundurkaziņas pie pils pavarda viesosies arī Princešu dienā!

Piedalās un atbalsta: Ventspils radošā jaunatne, mini zoo «Rančo», LU Bibliotēka, «Mūzikas centrs», kafejnīca «Kārumnieks»

Ieeja – EUR 2.50; EUR 1.50; ģimenes biļete – EUR 5