Sestdien, 29. februārī plkst. 15.00 cikla „Praktiskais ventspilnieks” ietvaros Amatu māja aicina uz amatnieces Diānas Šteinbergas radošo darbnīcu „Pagatavo savu dezodorantu”.

Pirms dažiem gadiem ceļojot pa Āziju un redzot vides piesārņojuma pakāpi, Diāna Šteinberga ar savu vīru par redzēto bija šokēti un nolēma mainīt savu domāšanas veidu attiecībā uz vides saudzēšanu. Viņi sāka meklēt risinājumus kā veselībai nedraudzīgas lietas aizstāt ar dabīgām alternatīvām. Ja mērķtiecīgi atsakās no tīrīšanas līdzekļiem plastmasas pudelēs, tiek samazināta ne tikai vides ķīmiskā piesārņotība, bet arī atkritumu daudzums, kas kopumā ir būtisks ieguvums gan cilvēkiem, gan dabai. Šteinbergu ģimene sev pieņēmusi izaicinājumu – ikdienā samazināt sintētisko un kaitīgo produktu izmantošanu, nomainot tos pret dabiskajiem, kā arī integrēt «zero waste» principus.

Diāna Šteinberga – amatniece no Talsu novada, domājot par dabu, vidi un cilvēku tajā, pati izgatavo dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus, gaisa atsvaidzinātājus, zobu pastas, arī citus sadzīves ķīmijā nepieciešamus produktus un labprāt dalās iegūtajā pieredzē. Savās meistarklasēs Diāna iepazīstina ar videi draudzīgu produktu izgatavošanas principiem.

Ciklā „Praktiskais ventspilnieks” būs iespēja iemācīties izgatavot dezodorantus, kas ir dabīga alternatīva veikalā nopērkamajiem. Diānas radītie dezodoranti sastāv no vienkāršām sastāvdaļām un tie lieliski pilda savu funkciju, turklāt recepte ir pārbaudīta un ģimenē lietota trīs gadus.

Meistarklase notiks Amatu mājā, Skolas ielā 3. Radošo darbnīcu var apmeklēt, iepriekš piesakoties pa tālr. 29423646. Vietu skaits ierobežots.