Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā svētdien, 1.jūlijā, plkst. 11.00 tiks atklātas koka spēles un rotaļlietas

Šajā svētdienā jautrs un izglītojošs rīts gaidāms Piejūras brīvdabas muzejā – tiks atklātas jaunas koka rotaļlietas un spēles, ko izgatavoja  SIA”Ozols – OM”. Saistošas nodarbes pasākumā atradīs gan lieli, gan mazi bērni – būs domino, puzles, ķekatas, koka vilcieniņi, koka zivtiņu  makšķerēšana un citas jautras nodarbes. Pasākumu vadīs Ieva Grēgere, kura iepazīstinās ar jaunajām koka spēlēm, ies ar bērniem rotaļās un aicinās piedalīties dažādos konkursos. Rotaļās nogurušos vizinās poniji no JSK “Demora”, bet izsalkušos šajā dienā  Smiltiņu ģimene cienās ar gardām pankūkām.

Svētdien, Mazbānītis, kā ierasts, kursēs pēc esošā kustības saraksta http://muzejs.ventspils.lv/piejuras-brivdabas-muzejs/mazbanitis/kustibas-saraksts/ . Pirmsskolas vecuma bērniem brauciens ar Mazbānīti bezmaksas. Gaidot Mazbānīti pie stacijas “Muzejs”,  SIA Toniar piedāvā šaušanu ar loku, precīzākajiem – balvas.

Ikviens – mazs vai liels – laipni aicināts izmēģināt jaunās muzeja “mantas” un saņemt pozitīvu enerģijas lādiņu!

Ieeja pieaugušajiem – 1,40 EUR; skolēniem, pensionāriem –  0,60 EUR