Jaunajam mācību gadam sākoties, Amatu mājā aktīvi noris muzejpedagoģiskās nodarbības, viena no tām ir “Mans pirmais muzeja apmeklējums”, kad pirmsskolas un sākumskolas bērni iepazīst Amatu māju.
Vakar, 25.oktobrī, Amatu mājā viesojās PII Margrietiņas bērni un iepazina Amatu māju kopā ar muzejpedagoģi Martu Tjarvi. Nodarbības laikā mazie muzeja viesi uzzināja kā muzejā jāuzvedas un kādus amatus var iepazīt Amatu mājā. Bērni varēja ielūkoties arī Amatu mājas izstāžu zālē un protams, ikvienam bija iespēja gūt pirmos priekšstatus par Amatu mājas seno klasi, lai nākamajā apmeklējuma reizē bērni justos droši un zinoši.
Atgādinām, ka Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes un Ventspils sākumskolas no 1.-4. klasei apmeklējot Ventspils muzeja struktūrvienības piedalās konkursā par Melnā Sivēna balvu.