31. jūlijā plkst. 18.00 Amatu māja, Skolas ielā 3, aicina uz foto, video izstādes „Ventspils šefpavāru garšas parāde” atklāšanu. Izstāde ir tapusi Amatu mājai sadarbojoties ar foto klubu „Moments” un dažādiem pavāriem Ventspilī.

Amatu māja uzrunāja kafejnīcas, restorānus, picērijas, ēdnīcas, aicinot iesaistīties savdabīgas izstādes radīšanā, kurā foto un video materiālā pavāri varētu iepazīstināt ar savu virtuvi, kādu interesantu recepti, parādot arī pašu gatavošanas procesu.

Rezultātā izstādē apskatāmas fotogrāfijas no garšu piesātinātas pasaules, video, kurā pavāri dalās savā pieredzē un kopumā iepazīstina ar īpašo Ventspils ēdienu izjūtu. Amatu māja un fotoklubs „Moments” izsaka pateicību par uzdrīkstēšanos un piedalīšanos izstādē šādiem ēdināšanas uzņēmumiem un viņu pavāriem –kafejnīcām „Rātsgalds”, „Ostas 23”, „Windau coffee”, „Mazais Džordžijs”, „Bolers”, kafejnīcai-pusdienotavai „Dārzs”, restorānam „TEXMEX”, picērijai „Stenders pica” un mācību bistro „Akvārijs” (Ventspils tehnikums).

Izstāde Amatu mājā būs skatāma līdz 30.septembrim.